AMBRO-SOL

YOUR FACTORY OF AEROSOL

Ambro-Sol  – to firma specjalizująca się w produkcji aerozoli. Firma została założona w latach 60. XX wieku przez P.Gnocchi jako Gnocchi Eco Spray, zaś od 1990 roku stała się własnością rodziny Ambrosini.

 

W 2009 roku narodziła się marka:  Ambro-Sol. W 2016 roku firma, zachowując ten sam skład korporacyjny co Gnocchi Eco Spray, zmieniła nazwę na Ambro-Sol Srl, stając się jedną z niewielu firm w branży na poziomie krajowym i europejskim, które specjalizują się w bezpośrednim wytwarzaniu, jak  i dystrybucji swoich produktów, z własną marką i własną siecią sprzedaży.

Dzisiaj Ambro-Sol jest ugruntowaną, dynamiczną i stale się rozwijającą się firmą, która otwarta jest na nowe i innowacyjne rozwiązania na rynku i w biznesie.

Fabryka Ambro-sol znajduje się w Cigole, w prowincji Brescia. Obiekt o powierzchni 8 000 m2 wraz z zapleczem laboratoryjnym, magazynowym i logistycznym stanowi nowoczesny kompleks o powierzchni 14 000 m2. Nasza fabryka jest jednym z najnowocześniejszych obiektów w europejskim sektorze aerozoli, zarówno pod względem stosowanych technologii, jak i bezpieczeństwa.

Produkty Ambro-Sol, to smary i produkty ochronne, produkty do konserwacji ogólnej, kleje, środki czyszczące, galwanizatory, farby, produkty do pielęgnacji samochodów,  produkty spawalnicze.

Dbamy o jakość i styl Made in Italy. Dlatego produkty marki Ambro-Sol są bezpieczne i innowacyjne. Strategia rozwoju firmy opiera się na trzech filarach: 1. Stały rozwój jakości i technologii, aby zapewnić klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania; 2. Najlepszy stosunek ceny do jakości; 3. Profesjonalne wsparcie i know-how, aby skutecznie budować trwałe partnerstwa z klientami zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

 

Wyznaczonych zasad pilnie przestrzegamy, tworząc jednocześnie bliską więź wzajemnego zaufania ze swoimi Klientami i Partnerami biznesowymi.

Dlatego Ambro-Sol – to marka specjalizująca się w produkcji i dystrybucji przemysłowych produktów aerozolowych, która  kojarzona jest z doskonałą technologią, niezawodnością i elastycznością wobec Odbiorców Docelowych, jak i Potencjalnych Partnerów.

4

ODDZIAŁY

1200

PREPARATY

100

AGENCI SPRZEDAŻY

50

KRAJE EKSPORTOWE

NASZA MISJA I WIZJA

Misją Ambro-Sol jest tworzenie trwałego partnerstwa, opartego na wzajemnym zaufaniu i wymianie know-how z Partnerami na rynku krajowym, jak i rynkach zagranicznych: w Europie i poza Europą.

Firma chce umacniać swoją pozycję na rynku poprzez najwyższą jakość swoich produktów, wytwarzanych z wykorzystaniem nowoczesnej technologii i poszanowaniem środowiska naturalnego. Zachowując wartości ponad 25 lat historii dbamy, aby nasze produkty zaspokoiły potrzeby  różnych grup konsumentów i dotarły zarówno do przemysłu, jak i indywidualnych majsterkowiczów.

Hasło „Twoja fabryka aerozoli” identyfikuje  misję Ambro-Sol i niesie ze sobą elastyczność w stosunku do Partnerów, jakość i niezawodność, służbę Klientowi, eko-innowacje oraz wysoką jakość „Made in Italy”.

Chcemy być punktem odniesienia dla wysokiej kultury i doskonałości w świecie aerozoli.

Widzimy  Ambro-sol jako firmę, która stale wdraża innowacje, która oferuje najlepsze produkty, która rośnie i staje się liderem na rynku, która wspiera w ten sposób ludzi w ich różnych chwilach życia: w ich codziennej pracy, hobby, kreatywności. Poprzez niezawodność naszych produktów chcemy wnieść  jakość i bezpieczeństwo do dnia codziennego i chcemy towarzyszyć Wam każdego dnia  oraz zagościć w każdym domu, pracowni, warsztacie, miejscu pracy.

BADANIA I ROZWÓJ

TWORZYMY DLA CIEBIE NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE

BADANIE I DOBÓR NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW

WALIDACJA KAŻDEJ PARTII

TESTOWANIE I ANALIZA WYNIKÓW

OPRACOWYWANIE PRODUKTÓW W LABORATORIUM

Jesteśmy gotowi, aby zaspokoić potrzeby różnych grup Klientów. Nasi technicy służą  pomocą i doradztwem w doborze właściwej kompozycji produktu. Nasze laboratorium pomoże  w formulacji i sprawdzeniu skuteczności dobranego preparatu. Nasze biuro kontroli jakości – dzięki zastosowaniu innowacyjnych instrumentów i systemów – wyjaśni etapy procesu produkcyjnego i sprawdzi wszystkie wychodzące produkty .

Badania i rozwój są stosowane w naszej firmie z wielkim profesjonalizmem i pasją, gdyż mają dostarczyć naszym Klientom produkty, które są skuteczne i zaawansowane technologicznie.  Obecnie Ambro-sol posiada ponad 1200 rodzajów kompozytów do produktów Ambro-Sol. Nasze B&R – to działania zorientowane przyszłościowo – przywiązujemy dużą wagę do badań naukowych w celu osiągnięcia nowych innowacyjnych rozwiązań, które zaspokoją potrzeby każdego  Klienta.

ODKRYJ PRODUKTY
Back to Top