niedziela, 21 kwiecień 2019

Wyszukiwanie produktów

Kontakt

qlform generator by ql.de

Empresa

Ambro-Sol jest firmą specjalizującą się w produkcji lakierów i chemii przemysłowej w aerozolu. Firma została założona w latach 70-tych ubiegłego stulecia przez M. Gnocci we Włoszech, od 1990 roku jest własnością rodziny Ambrosini. Począwszy od produkcji na niewielką skalę aerozoli, głównie smarów do konserwacji broni oraz antyodpryskowych preparatów spawalniczych, firma znacząco rozwinęła swoją działalność i poszerzyła gamę produktów.

Preparaty smarne i konserwujące, kleje, cynki, lakiery, środki do pielęgnacji samochodów, spawalnicze preparaty antyodpryskowe, środki czyszczące - to główne produkty firmy Ambro-Sol.

Dzisiaj Ambro-Sol jest ugruntowaną, dynamiczną i stale rozwijającą się firmą, która otwarta jest na nowe i innowacyjne rozwiązania na rynku i w biznesie. Działamy na rynku pod zarejestrowaną marką handlową:

Fabryka w Cigole (prowincja Brescia, Włochy) - to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów produkujących aerozole w Europie, zarówno pod względem stosowanych technologii, jak i standardów bezpieczeństwa.

Strategia rozwoju firmy Ambro-Sol opiera się na trzech filarach:

1) Rozwój jakości, technologii i know-how, aby zapewnić klientom najbardziej innowacyjne produkty zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym;

2) Najlepszy stosunek ceny do jakości;

3) Profesjonalne wsparcie i skuteczne sposoby budowania partnerstwa z Klientami.

Misją firmy Ambro-Sol jest uzyskanie znaczącego udziału w rynku pod marką Ambro-Sol, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji przemysłowych produktów aerozolowych, która kojarzona jest z doskonałą technologią, niezawodnością i elastycznością wobec docelowych Odbiorców i potencjalnych Partnerów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand

Pobierz Kod koloru

Pobierz katalog


 

Kontakt

Ambro-Sol Polska Sp. z o.o.
Chrzanów Mały 44/A3
05 – 825 Grodzisk Mazowiecki (Polska)
Ph: +48 022 753 19 63
Mobile: +48 606 808 914
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.