niedziela, 21 kwiecień 2019

Kontakt

qlform generator by ql.de

Ambro-Sol Aktualności

KREATYWNY RECYKLING

  • Opublikowano: środa, 31, październik 2018 16:16

Uzbierało Ci się zbyt wiele puszek po aerozolach Ambro-Sol? Nie ma problemu, dzisiaj gromadzenie już nie jest tak kłopotliwe: rozwiązaniem jest recykling starych rzeczy.

Może to zabrzmi dziwnie, ale puszkom po aerozolach można nadać nowe życie i nie ma potrzeby wyrzucać je do kosza


Ambro-Sol proponuje  Ci kilka  pomysłów na kreatywny recykling.


Pierwszym pomysłem może być przekształcenie puszek w nietypowy i kolorowy klosz do salonu lub ich ponowne użycie w celu utworzenia krzeseł lub lamp na biurko aby nadać oryginalny charakter (puszce spray’u

Czytaj więcej...

Ambro-sol na Batimat 2017

  • Opublikowano: środa, 08, listopad 2017 12:14
Batimat Ambrosol

W tym roku Ambro-sol będzie obecny na międzynarodowych targach branży budowlanej Batimat 2017. Jest to największa na świecie ekspozycja  wyposażenia, materiałów i usług budowlanych, gdzie branżowidecydenci gromadzą się się, aby nawiązać współpracę z nowymi partnerami, gdzie  poszukują produktów i nowych rozwiązań dla obecnych jak i przyszłych prac budowlanych i “wyposazenia” budynków.

Nasza firma zaprezentuje wszystkie swoje najlepsze produkty, które wychodzą naprzeciw potrzebom naszych krajowych jak i międzynarodowych odbiorców, tych obecnych jak i potencjalnych. Pragniemy pokazać naszą jakość Made in Italy, która jest najwyższą wartością naszej firmy.

Ponownie w tym roku Batimat zostaje uznany  jako wiodąca wystawa budowlana na świecie. Głównymi tematami Targów są w szczególności: dachówka, izolacja, drzwi i okna, informatyka i inteligentne materiały budowlane. Jest to  jedna z największych na świecie wystaw i prawdziwy barometr trendów i nastrojów w branży.

Interclima + Elec i Ideobain będą również pod tym samym dachem. Nadaża się zatem  wyjątkowa okazja do odkrywania innowacyjnych rozwiązań  w przemyśle, przeprowadzenia nowych i ciekawych spotkań oraz zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami  technicznymi, zmianami technologicznymi i regulacyjnymi na rynku.

Wydarzenie będzie trwało  5 dni i odbędzie się w dniach 6-10 listopada w Paris Expo Park. Ambro-sol ze wszystkimi  produktami można znaleźć przy stoisku nr 11, w sektorze narzędzi: 67, hala 5B, przejście Z.

Przy okazji można skorzystać z pobytu w Paryżu – miasta miłości i zwiedzić kilka wspaniałych miejsc i zabytków Paryża. Oto kilka wskazówek, aby odkryć to miasto:

-WIEŻA EIFLA, najbardziej znany na świecie monument w mieście, nie można go pominąć będąc w Paryżu.

LUWR – jest najliczniej  odwiedzanym muzeum na świecie, znajduje się w centralnej dzielnicy miasta, gdzie można obejrzeć jeszcze kilka innych atrakcji.

- LATIN QUARTER - dzielnica, która nazwę zawdzięcza temu, iz w przeszłości uczniowie komunikowali się tutaj ze sobą po łacinie, jest to obszar, którego nie można ominąć ze względu na liczne restauracje i sklepy.

-MONTMARTRE - znane również jako Butte - jest to dzielnica na wzgórzu,  gdzie rządzą artyści. Jest to jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc Paryża, pierwotnie była to podmiejska wieś  ze swoistymi uliczkami i ulicznymi artystami.

-ÎLE DE LA CITḖ -  niewielka wyspa na Sekwanie, na  której znajduje się wiele niezwykłych atrakcji, w tym Katedra Notre-Dame.

Jeśli nie  zamierzasz uczestniczyć w Targach, odwiedź nas na naszej stronie i poznaj nas i wszystkie nasze produkty: www.ambro-sol.com

Tysięce możliwości i korzyści stosowania produktów aerozolowych

  • Opublikowano: czwartek, 03, sierpień 2017 16:45
produktów aerozolowych

Jeśli mówimy o aerozolach, to nie mamy już na myśli zwykłej  puszki z płynem do rozpylania,  lecz mówimy o rewolucyjnym i innowacyjnym produkcie, który stwarza nieograniczone możliwości stosowania. Obecnie spraye wykorzystywane są w wielu dziedzinach: w przemyśle spożywczym, kosmetologii, jak dezodoranty, lakiery czy kremy; ale też i farby, oleje, smary, preparaty czyszczące czy nawet insektycydy są  dostępne w postaci aerozoli. Wiele gałęzi używa aerozole ze względu na łatwość ich użycia.

Czytaj więcej...

Ozdoby świąteczne: co za cud z Ambro-Sol

  • Opublikowano: wtorek, 19, grudzień 2017 11:12
Lakier Metalizujący Lustrzany

Okres Świąteczny jest zawsze magiczny i wyjątkowy, zwłaszcza w gronie najbliższych. Możesz uczynić go jeszcze bardziej magicznym, tworząc proste, niedrogie  i świetnie wyglądające dekoracje!

Czytaj więcej...

Ambro-sol wylądowało w Stanach Zjednoczonych

  • Opublikowano: poniedziałek, 23, październik 2017 15:56
Ambro-sol wylądowało w Stanach Zjednoczonych

Z wielką dumą ogłaszamy, iż nasz pierwszy krok w kierunku nowego kontynentu został poczyniony. Nasza firma otwiera nowy  oddział w Stanach Zjednoczonych. Mamy zamiar dotrzeć do każdego stanu USA, aby zaprezentować wszystkie nasze produkty i zainaugurować nową markę na rynku amerykańskim.

Czytaj więcej...

Ambro-sol na Bricoday 2017

  • Opublikowano: środa, 06, wrzesień 2017 15:38
Bricoday

Ambro-sol będzie jednym z  wystawców Bricoday - wydarzenia, na które wszystkie miejsca zostały  wyprzedane,  które odbędzie się w Mediolanie, w dniach 20 i 21 września b.r. Jest to wydarzenie roku poświęcone wszystkim wyspecjalizowanym sprzedawcom detalicznym na rynku B2B i DIY.

Czytaj więcej...

XT-10: Perła Ambro-Sol

  • Opublikowano: czwartek, 09, marzec 2017 08:54

Odblokowuje, zabezpiecza, smaruje, penetruje, odtłuszcza, jest odporny na wysoką temperaturę, działa antykorozyjnie, wypiera wodę, zabezpiecza przeciw zapiekaniu, skutecznie rozpuszcza rdzę.

Czytaj więcej...

Zamarznięte auto? Żaden problem z Ambro-Sol!

  • Opublikowano: sobota, 09, grudzień 2017 11:07
winter car frozen

Bez względu na to, jak romantyczny i piękny jest śnieg, w życiu codziennym może być całkiem uciążliwy, zaś niskie temperatury nierzadko komplikują nam unieruchomienie silnika  naszego auta. Wszystko to powoduje, iż nasze codzienne czynności  są spowalnione:  przykładowo  - odbieramy dzieci ze szkoły z opóźnieniem i/lub spóźniamy się do pracy. Przykładów można mnożyć. Wynika to z faktu, że zapłon naszego pojazdu uruchomiany jest znacznie dłużej niż zwykle, co ma także wpływ na emisję zanieczyszczeń.

Czytaj więcej...

Październik, konserwacja urządzeń w toku

  • Opublikowano: poniedziałek, 09, październik 2017 15:51
Październik, konserwacja urządzeń w toku

Rozpoczął się październik, coraz bardziej odczuwamy chłód, drzewa zaczynają zrzucać liście. A więc rozpoczyna się okres, w którym zaczynamy  pozostawać dłużej w domu, więc czas zakończyć prace rozpoczęte na zewnątrz i zająć się wnętrzem naszych mieszkań.

Czytaj więcej...

Aerozole do rewitalizacji tkanki miejskiej

  • Opublikowano: czwartek, 24, sierpień 2017 16:47
Aerozole do rewitalizacji tkanki miejskiej

Sztuka uliczna, początkowo traktowana jako subkultura podziemia, staje się  obecnie znaczącym wektorem rewitalizacji tkanki miejskiej w wielu instytucjonalnych programach odnowy przedmieść i obszarów zdegradowanych. Ta forma sztuki miejskiej przyjmuje wiele odcieni: od napisów,  murali, po szablony i znaczniki.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand

Pobierz Kod koloru

Pobierz katalog


 

Kontakt

Ambro-Sol Polska Sp. z o.o.
Chrzanów Mały 44/A3
05 – 825 Grodzisk Mazowiecki (Polska)
Ph: +48 022 753 19 63
Mobile: +48 606 808 914
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.